O nas

  Jesteśmy prężnie działającą firmą specjalizującą się w fotografii i kompleksowej obsłudze uroczystości ślubnych. Od 1999 roku zarządzamy jedną z największych firm fotograficznych "Cyfrowe Studio Fotograficzne". Posiadamy nowoczesne laboratoria, pracujemy na Japońskich maszynach Noritsu i materiałach firmy Fuji zapewniamy Państwu najwyższą jakość usług.  Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze pracowniczej staramy się spełniać wszystkie Państwa oczekiwania w dziedzinie fotografii. Wychodząc na przeciw najnowszym technologiom stworzyliśmy serwis internetowy fotolimuzyny.pl, dzięki któremu możecie Państwo nie wychodząc z domu wywołać swoje zdjęcia

Zdobytą wiedzę wykorzystujemy do rozwoju naszej firmy a silną pozycje na rynku zawdzięczamy mobilnemu działaniu, elastyczności i wysokiej jakości usług i artykułów.

Zobacz nasz sprzęt:

Nasz zespół

Adam Szyszka

Adam jest fotografem z zamiłowania, jego pasja i ciągły rozwój w tej dziedzinie poprzez liczne kursy i szkolenia branżowe pozwalają mu prowadzić jedną z największych firm fotograficznych w Polsce od wielu lat na najwyższym światowym poziomie. W jego głowie mnożą się pomysły na doskonałe zdjęcia plenerowe, reportaże, studyjne a nawet okolicznościowe.

Monika Szyszka

Monika to niezwykle opanowana osoba zarażająca wszystkich radością i ciągłym optymizmem , te cechy sprawiają, że każde wykonane przez nią ujęcie jest niepowtarzalne i zapada w pamięci na wieki. Dzięki tak wielkiemu doświadczeniu i nieprzerwanej pasji jest współwłaścicielem niesamowicie rozwijającej się firmy fotograficznej.